سیستم بالکن شیشه ای

سیستم بالکن شیشه ای

سیستم بالکن شیشه ای

تبدیل یک بالکن به یک سیستم بسته و قابل استفاده می تواند برای نمای ساختمان خیره کننده باشد. بالکن های شیشه ای قابل امنیت طراحی شده و نصب و استفاده از ان ها بسیار آسان است. در تهیه بالکن شیشه ای از اجزای فولاد ضد زنگ با درجه بالا در سیستم های بالسترمان استفاده می شود همچنین شیشه های سخت و لمینت شده امنیت کار را تامین می کند، بنابراین می توان مطمئن شد که تنها از محصولات با کیفیت استفاده می شود. شیشه بالکن در واقع یک سیستم کاملا انعطاف پذیر است و می تواند به راحتی برای تقریبا هر برنامه سازگار باشد. این که آیا این یک بالکن خارجی یا یک پله داخلی است، می توانید مطمئن باشید که بالکن شیشه ای راه حل مناسبی است. مناسب برای پروژه های مسکونی و تجاری شما می توانید مطمئن باشید که این سیستم تمام نیازهای شما را برآورده می کند.

بالکن شیشه ای

امنیت بالکن شیشه ای

سیستم های شیشه بالکن فضایی را بوجود می آورد که از باران، برف، باد، گرد و غبار و پرندگان دور نگاه داشته و به عنوان محافظی برای سطوح داخلی و سازه های بالکن عمل خواهد کرد و بنابراین با طولانی کردن فواصل تعمیر و نگه داری سبب کاهش هزینه های شما خواهد شد. این سیستم ها همچنین سبب کاهش سروصدا و صرفه جویی در انرژی خواهد شد. در سیستم شیشه بالکن، از فولاد گالوانیزه استفاده می شود و به طور خاص از زنگ زدگی در امان است. می توان با شیشه بالکن، بالکن رویایی خود را داشت و از فضای ان با توجه به هدف مورد نظر از آن بهره برد. می توان از فضای شیشه بالکن بعنوان محیطی برای بازی بچه ها، گلخانه و یا قسمتی برای صرف شام رومانتیک استفاده کرد و یا از ان بعنوان گوشه ی دنجی برای استراحت بهره برد. شیشه بالکن موانع بصری بین محیط های زندگی داخلی و خارجی شما را از بین می برد. علاوه بر این، بالکن های نازک از طراحی بی نظیر، فوق العاده مدرن و به طور کامل بدون قاب برخوردار است و احساس بی نظیری از فضا را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که یک مانع امنیتی مطابق با مقررات است.

بالکن شیشه ای

فریم بالکن شیشه ای

شاید شما فقط نیاز به بالکن شیشه ای بیرونی دارید اگر شما بالکن دارید دیگر نیازی به جایگزینی نرده قاب نیست. بالکن شیشه ای به صورت قابدار و بدون قاب طراحی می شود. بالکن شیشه ای در انواع سایه ها موجود است: شیشه ای روشن، رنگی و یا صفحه ای برای حریم خصوصی قابل طراحی است. بالکن شیشه ای از دستگیره امن با 15mm شیشه ای سخت بهره مند است. فریم های بالکن سفارشی طراحی شده اند به طور استاندارد با پوشش کامپوزیت همراه است. بالکن شیشه ای به صورت مارپیچ شیشه ای بدون قاب، یک مانع امنیتی مدرن و شیک است که قدرت و دوام و البته حداکثر دیدگاه بدون مانع را فراهم می کند. شیشه بالکن با توجه به طراحی و مشخصات مشتری قابل سفارش است. بالکن شیشه ای مناسب برای نیازهای داخلی یا خارجی و تاسیسات حصار استخراست. بالکن شیشه ای چند منظوره بوده و برای اهداف مختلفی طبق آخرین تکنولوژی سخت افزار برش شیشه ای در سطوح بتن، فولاد و چوب استفاده می شود.