شیشه بالکن|بالکن شیشه ای| ماهان جامشیشه بالکن،شیشه بالکن چیست؟آشنایی با شیشه بالکن،معرفی شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن به‌عنوان سیستمی به‌روز در دنیای معماری دارای محبوبیت خاصی در بین مردم است. از جذاب‌ترین فناوری‌های ساختمان‌سازی به شمار می‌رود که کاربرد فراوانی در بالکن خانه‌ها دارد؛ اما سیستم شیشه بالکن محدود به استفاده در فضاهای بالکن‌دار نیست و می‌تواند جهت پارتیشن‌بندی در مکان‌های مختلف نیز مورداستفاده قرار گیرد.

کاربرد شیشه بالکن می‌تواند در فضاهایی نظیر موارد زیر باشد:

 ۱_بالکن منازل

۲_پنت هاوس‌ها

۳_گلخانه‌ها

۴_پارتیشن‌بندی در اماکن اداری، تجاری، استخرها، هتل‌ها و…

۵_سالن‌های همایش و کنفرانس

۶_سالن ورزشی

۷_مراکز خرید

۸_و…

برای تقسیم‌بندی مکان‌ها در گذشته‌ از مصالحی مثل فلز، چوب و آجر به شکل دیوار استفاده می‌شد. به‌طوری‌که فضا را کاملاً خفه و بی‌روح جلوه می‌داد و باعث سلب انرژی افراد می‌گردید؛ اما دیگر لازم نیست نگران تقسیم‌بندی فضاهای خود باشید چراکه شیشه بالکن جان تازه‌ای را به محیط بخشیده و فضایی مدرن و شیک را خلق می‌کند. شیشه بالکن‌ها با حالت عمودی امکان تاشو شدن، جابه‌جایی و چرخش را برای کاربران خود فراهم می‌کنند و موجب نظافتی آسان می‌شوند. شیشه سکوریت نشکن در ساخت این سیستم معماری، خطرات احتمالی ناشی از شکستن را کاهش داده است.

شیشه بالکن

تأثیر شیشه بالکن بر نمای داخلی و خارجی ساختمان‌ها

تأثیر شیشه بالکن بر نمای داخلی و خارجی ساختمان‌ها

شیشه بالکن‌ها با به کار گرفته شدن در بالکن بسیاری از فضاها تأثیر زیادی در نمای خارجی ساختمان‌ها ایجاد می‌کنند. به همین خاطر بهتر است با توجه به نماهای مجاور و ساختمان موردنظر شیشه بالکنی مناسب را انتخاب کرد. چیدمان مناسب آن مثل قرار دادن گلدان‌ها یا تبدیل فضای بالکن به یک کافی‌شاپ کوچک خانواده‌ای نیز بی‌تأثیر نیست با ایجاد فضایی دنج و جذاب تأثیر مثبتی بر محیط اطراف زندگی خود بگذاریم. همیشه بر آن باشیم زیبایی را خلق کنیم. شیشه بالکن در فضاهای داخلی نیز چیدمانی به‌روز را به وجود می‌آورد. شیشه به‌عنوان متریال اصلی این تکنولوژی دیدی بدون مانع از فضاهای اطراف را ممکن می‌سازد. فضاهای اداری خود را با شیشه بالکن دل‌پذیرتر کنید. بهره‌گیری از انواع بالکن شیشه‌ای آکاردئونی، ریلی در راه‌پله و تراس‌ها ظرافت خاصی را به فضای شما هدیه می‌بخشد. هم‌چنین توجه داشته باشید که پارتیشن‌بندی‌های شیشه‌ای محیط را گسترده و بزرگ نشان می‌دهد. پس بالکن‌های شیشه‌ای بدوم هیچ محدودیت مکانی می‌توانند در چیدمان‌های داخلی و خارجی بسیاری از فضاها استفاده شوند.