شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

معماری از معدود رشته‌هایی است که می‌تواند هم گام با نیازهای انسان به رفع خواسته‌های او بپردازد و تأثیر به سزایی در نحوه زندگی افراد بر جای گذارد. با پیشرفت تکنولوژی معماران و طراحان داخلی نیز به موفقیت‌های زیادی ازجمله شیشه بالکن دست‌یافته‌اند. سیستمی که با ویژگی‌های فوق‌العاده‌اش امکانات و مزایای خوبی را برای کاربران خود فراهم ساخته است.

استفاده بهینه از فضا با شیشه بالکن

زندگی‌های شلوغ شهری با افزایش جمعیت روزافزون باعث به وجود آمدن خانه‌ها و فضاهای با متراژ کم شده است. برای همین استفاده بهینه از فضا دارای اهمیت زیادی شده و باید به‌گونه‌ای مناسب چیدمان شود. دراین‌ بین بالکن جزو فضاهای نیمه‌باز یک ساختمان باید توجه ویژه‌ای داشته باشد. بالکن در یک ساختمان خانگی یا اداری می‌تواند به‌عنوان یک فضای دنج و پرکاربرد یا بدون استفاده و انباری و ظاهری زشت مورد استفاده قرار گیرد. بی‌شک همه انسان‌ها در هر گوشه از جهان به دنبال زیبایی و زندگی مدرن با آسایش هستند، پس با عناصری هم چون شیشه بالکن که لذت تماشای مناظر روبه‌رو فراهم می‌کند، امکان دست‌یابی به این هدف وجود دارد. فرض کنید در یک ساختمان اداری کار می‌کنید که دارای یک بالکن عریض و بزرگ است ولی مصالح بی‌روح مثل بتن و آجر و نرده‌های فلزی و سیمانی آن را به مکانی زشت و زخمت تبدیل کرده است. به‌گونه‌ای که امکان استفاده از فضای به آن خوبی وجود ندارد. شیشه بالکن سیستم نوین در دنیای طراحی معماری بهترین گزینه برای حل چنین معضلاتی است. استفاده از شیشه سکوریت در ساخت شیشه بالکن امکان تماشای مناظر روبه‌رو بدون هیچ‌گونه مانعی را فراهم می‌کند و می‌توان از نور طبیعی تابیده‌شده استفاده کافی کرد. بهره‌گیری از بالکن شیشه‌ای باعث صرفه‌جویی در انرژی و جلوگیری از هدر رفت آن می‌شود. با شیشه بالکن دیگر نگران شرایط جوی نخواهید بود چراکه بدون هیچ‌گونه مشکلی می‌توانید در هر چهارفصل سال در فضای بالکن خود نشسته و از لحظه‌لحظه زندگی لذت ببرید. به هنگام بارش برف و باران بالکن شیشه‌ای تاشوی خود را به‌صورت کامل یا نیمه بسته قرار داده و از تماشای نعمت‌های الهی به آرامش برسید.

شیشه بالکن

استفاده بهتر از فضای بالکن

استفاده بهتر از فضای بالکن

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که گاهی از فضای بسته و تاریک کاری خود به ستوه آمده باشید و دلتان بخواهد محل کارتان را تغییر دهید ولی راه‌حل مناسبی پیدا نکرده باشید.

توصیه ما به شما بهره‌گیری از بالکن شیشه‌ای است که می‌توانید بنا به خواسته خود در شرایط نامساعد آن را کاملاً ببندید و فقط از تماشای محیط اطراف و نور لذت ببرید یا آن را به حالت باز گذاشته و هوای تازه محیط اطرافتان نفسی تازه به در کنید. شیشه بالکن باقابلیت‌های خود موجب استفاده بهتر از فضای بالکن می‌گردد. ازجمله علل و ویژگی‌های آن می‌توان به باز و بسته شدن در حالت تاشویی، کشویی اشاره کرد که موجب اشغال فضا نمی‌شود. هم‌چنین به دلیل شفافیت شیشه و نورگیری بهتر می‌توان فضای بالکن خانه یا محیط کار خود را به یک اتاق مستقل تبدیل کرد و از آن بهره برد. بالکن بنا به سلیقه و نیاز شما می‌تواند مثل یک اتاق‌خواب، گلخانه، اتاق استراحت و مطالعه، اتاق معاشرت و یا اتاق کار در ساختمان مورداستفاده قرار گیرد. البته به خاطر داشته باشید که بالکن همانند بقیه قسمت‌های یک بنا کاملاً بسته نیست و همین ویژگی موجب سپری کردن لحظاتی سرشار از هیجان، لذت و شادی خواهد شد.

شیشه بالکن

افزایش ایمنی در ساختمان با شیشه بالکن

افزایش ایمنی در ساختمان با شیشه بالکن

کودکان نسبت به ارتفاع بسیار کنجکاو بوده و سعی در کشف آن دارند و برای همین توجه به تأمین امنیت در یک ساختمان اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. امروزه والدین وقت کافی برای بازی با کودکان خود را ندارند و از جهت دیگر توانایی نظارت ۲۴ ساعته را نیز دارا نیستند. همین مشکلات گاهی موجب غفلت والدین و اتفاق‌های دل‌خراشی شده است. بالکن نیز به‌عنوان یکی از قسمت‌های در دسترس که دارای ارتفاع محل بازی بسیاری از کودکان در آپارتمان‌های کوچک است. برای همین استفاده از شیشه بالکن سرتاسری باعث ایجاد فضایی ایمن می‌شود و شما با خیال  راحت و با آرامش  می‌توانید فضایی امن را برای کودکانتان فراهم کنید. شیشه سکوریت به‌کاررفته در پارتیشن های شیشه‌ای بالکن دارای مقاومت بالا و نشکن هستند و باعث افزایش ضریب ایمنی فضا می‌شوند.

با انتخاب بالکن شیشه‌ای متناسب با کاربری فضای موردنظرتان از تمامی امکانات موجود و لحظات زندگی بهره ببرید.