شیشه بالکن و گلخانه

شیشه بالکن و گلخانه

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن و گلخانه

شیشه بالکن یا به‌عبارت‌دیگر بالکن شیشه‌ای را می‌توان از جذاب‌ترین و به‌روزترین فنّاوری‌های دنیای معماری دانست. سیستمی که علاوه بر مدرن جلوه دادن محیط باعث استفاده لذت‌بخش از فضاها شده است. لذت تماشای مناظر بیرون بدون هیچ مانع دیدی و هم‌چنین تغییر کاربری مناسب بالکن به فضایی دل‌نشین از مزایای این سیستم‌ها به شمار می‌رود. گل خانه به‌عنوان یکی از پرطرفدارترین فضاها برای افراد مختلف است که می‌توان با کمک شیشه بالکن آن را در تراس خانه خود به زیبایی هرچه‌تمام‌تر ایجاد کرد.

شیشه بالکن

شیشه بالکن و گلخانه

شیشه بالکن خود را به گل خانه تبدیل کنید

با شلوغی و آلودگی زندگی‌های شهری و دغدغه‌های فراوان دسترسی ما به طبیعت مخصوصاً گل و گیاه بسیار کم شده است. ولی مگر می‌شود انسانی از دیدن گل و گیاه لذت محروم بماند و از این نعمت الهی بهره‌مند نشود! اما دراین‌ بین نگهداری گل در فضای مناسب اهمیت زیادی پیدا می‌کند که اغلب افراد را از داشتن گلخانه‌ای زیبا محروم می‌سازد. شیشه بالکن ازجمله سیستم‌هایی است که این مشکل را برای کاربران خود حل کرده است. به‌طوری‌که شما با نصب آن در خانه خود می‌توانید فضایی سرسبز ایجاد کرده و از طبیعت کوچک خود لذت ببرید.

تصور کنید گل‌های دوست‌داشتنی و محبوبتان درجایی از خانه و روبه روی چشمان شما قرار بگیرد و بوی آن‌ها سرمستتان کند. گلخانه‌ای دنج که می‌توان با قرار دادن دو تا صندلی در بالکن با دوستان خود به معاشرت پرداخت و از اتمسفری که گل‌ها در فضا ایجاد کرده‌اند، استشمام کرد و زندگی را نفس کشید.

شیشه بالکن فضای زخمت و بی‌روح بالکن شمارا که همیشه پر از وسایل به‌دردنخور و سازه‌های بتنی است به فضایی دنج و آرامش‌بخش پر از گل تبدیل می‌کند. بالکن شیشه‌ای با طرح‌های زیبای سهمی، گرد و زاویه‌دار برای هر پانلی قابلیت اجرا دارد. به کمک این فناوری شما در هر فصلی می‌توانید در کنار گل‌های خود نشسته و از تماشایشان لذت ببرید.

در زمستان به هنگام بارش برف با یک فنجان چای داغ در کنار گل‌هایتان از مناظر بیرون لذت ببرید. در پاییز و تابستان و بهار فضای گلخانه‌تان را باز بگذارید و از هوای تازه استفاده کنید. با شیشه بالکن دیگر نگران نگهداری گل‌هایتان نخواهید بود، چراکه انرژی خورشید در این سیستم محبوس شده و اثر گلخانه‌ای ایجاد می‌کند. از سرما و گرمای طاقت‌فرسا گل‌های خود را در امان نگه‌دارید. بالکن خانه‌تان را به محل کسب انرژی تبدیل کرده و هرروز چشمان خود را با زیبایی‌های الهی همانند گل‌ها نوازش دهید.

شیشه بالکن

شیشه بالکن تاشو

شیشه بالکن تاشو در تمامی فصول امکان استفاده دارد.

در صورت مساعد بودن هوا کلیه شیشه‌ها را بازکرده و در شرایط دیگر آن را بسته نگه‌دارید. این سیستم به علت عایق بودن در برابر نفوذ گرد غبار، برف و باران و حشرات فضایی کاملاً مناسب برای گل و گیاه و استراحت شما به وجود می‌آورد. فضای سبز حتی در کوچک‌ترین مقیاس باعث آرامش بصری خواهد بود.

گل خانه در بالکن علاوه بر زیبایی و آرامش برای شما موجب خلق فضا و نمایی دل‌نشین و جذاب برای سیمای شهر نیز می‌شود. چندین ساختمان در کنار هم با استفاده از گلخانه‌های شیشه بالکنی خود دیوارهای بی‌جان آجری یا بتنی را به سرسبزترین نقطه تبدیل خواهند کرد