شیشه بالکن|بالکن شیشه ای| ماهان جامشیشه بالکن چیست ؟ منظور ازشیشه بالکن چیست ؟ شیشه بالکن را بهتر بشناسید.

شیشه بالکن چیست ؟

شیشه بالکن چیست ؟

شیشه بالکن چیست ؟

شیشه بالکن

شیشه بالکن چیست؟

شیشه بالکن یکی از خلاقیت‌های نوین امروزی است که با قابلیت‌های زیادی وارد عرصه معماری شده است. این محصول متفاوت می‌تواند شما را در خلق بالکن یا تراسی زیبا کمک کند. گذر زمان و نحوه شرایط زندگی امروزه و آپارتمان نشین  شدن و عدم بهره بردن از مناظر بیرون منجر به ابداع این محصول شده است. همه ایرادات و محدودیت‌های زندگی دشوار امروزی نیاز به نوعی پوشش را شدیدا احساس کرد. در واقع شیشه بالکن نه تنها این محدودیت‌ها را از بین برده است بلکه خصوصیات منحصر بفرد و کاربردی زیادی را نیز شامل می‌شود. با این پوشش شیشه‌ای اتاقک‌ها، دیوارها و فضاهای امن خوش‌منظره‌ای خلق شد.

شیشه بالکن

گاهی با نگاهی گذرا به بالکن واحدهای مختلف در بیشتر موارد چیزی جز نامرتب بودن و کثیفی نخواهیم دید. زیرا این بالکن‌ها به دلیل عدم پوشش مناسب اینگونه به چشم می‌آیند. به طور کل شیشه بالکن سبکی جدید است که به دلیل استفاده بهینه آن به بالکن و تراس‌ها جلوه‌ای زیبا و جذاب خواهد داد. این محصول علاوه بر مدرن کردن فضای بالکن در مراکز اداری، تجاری، فروشگاهی، رستوران و کافی‌شاپ‌ها نیز تاثیر شگرفی خواهد گذاشت. شما با نصب شیشه بالکن بهترین راه را برای اضافه کردن فضایی بهینه به خانه خود برگزیده‌اید. در واقع این محصول مکانی گرم و صمیمی برای دورهمی‌های دوستانه در هر قسمت از منزل و یا محیطی آرام برای تماشای مناظر بیرون را مهیا می‌سازد. همچنین این پوشش، حفاظی زیبا و ایمن در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شیشه بالکن

عایق بودن شیشه بالکن

غیر ممکن است که در شهرهای بزرگ آلودگی صوتی و هوا نباشد و بتوان در بالکن محل خود بدون این مشکلات براحتی نشست و لذت برد. اگر شما هم از این دسته افراد هستید می‌توان با نصب شیشه بالکن بر صداهای ناهنجار بیرون تسلط داشت و از شنیدن آن‌ها جلوگیری کرد. پس با خیال راحت بدون اذیت سر و صدا در بالکن خود نشسته و به انجام کارهای خود بپردازید چرا که این محصول ۷۰ درصد عایق صدا است. همچنین شرایط جوی نظیر گرما، سرما، باران، گرد و خاک، حیوانات و حشرات مزاحم از معضلاتی هستند که منجر به حداقل استفاده از بالکن در فصول مختلف سال می‌شوند. با این وجود پوششش شیشه‌ای همه این مشکلات را رفع نموده است و امنیت شما را در برابر این معضلات تضمین می‌کند.

شیشه بالکن

جنس شیشه بالکنی از شیشه سکوریت است. در واقع سکوریت یا نشکن همان شیشه‌های معمولی هستند که طی فرایند پیچیده‌ای مقاوم‌سازی شده‌اند. این شیشه از هر لحاظ امنیت کاربران را فراهم می‌کند و لذتی بی دغدغه در چهار فصل سال را به ارمغان خواهد آورد. این شیشه‌ها در انواع مختلف ثابت، متحرک، تاشو و ریلی ساخته می‌شوند و راحتی کاربران را در هر شرایطی مهیا می‌سازند. همچنین امکان استفاده به عنوان سازه و پارتیشن متحرک از قابلیت‌های بالای این محصول است. به علاوه طراحی این سیستم به صورت باز و بسته شدن سریع و نظافت آسان و راحت آن یکی دیگر از کاربردهای این پوشش شیشه‌ای است. شیشه بالکن دست کاربر را از هر لحاظ باز می‌گذارد تا بر اساس سلیقه و انتخاب خود شیشه مورد نظر را بتواند مات، رفلکس یا دودی (جهت ممانعت از دید)  نماید.