شیشه بالکن  (بالکن شیشه ای)

شیشه بالکن  (بالکن شیشه ای)

آیا تا به حال به یک حیاط کوچک در آپارتمانتان فکر کرده اید؟ به باغچه های کوچک و پر از گل؟

تا به حال به این فکرکرده اید که یک روز سرد زمستانی در بالکن منزلتان با يك فنجان چای در دست به تماشای بارش برف بنشینید، بدون اینکه ذره ای احساس سرما کنید؟
یا در یک روزگرم تابستانی دلتان بخواهد برای دقایقی در بالکن خانه تان گرمای خورشید را لمس کنید و تنها به خاطر آلودگی هوا از این خواسته تان منصرف شوید؟
مطمئنا راه های بسیاری وجود دارد که بتوانید این دلمشغولی هایتان را انجام دهید، اما شاید بتوانید با هزینه‌ای مناسب بالکن خود را تبدیل به محیطی دلخواه و دلچسب و مناسب برای چهارفصل کنید. براي رفع همه اين مزاحمت ها شیشه بالکن می‌تواند این مشکلات را برای رسیدن شما به خواسته مورد علاقه تان از بین ببرند. شیشه بالکن، نسل جدید پنجره های ریلی تاشو و جمع شو می باشد که ضمن محصور کردن بالکن ها، باعث زیبایی نمای ساختمان نیز می شود.
بالکن شیشه ای برای نخستین بار در اروپا و به طور اختصاصی درکشورفنلاند تولید وعرضه شد. بعد نوبت به کشور ترکیه رسید و درسال 2009 هم برای اولین بار این بالکن ها توسط شرکت های ایرانی وارد ایران شد و در سال 2012 نیز کلیه یراق آلات و پروفیل های مصرفی و وارداتی این نوع محصول در ایران تولید و بومی سازی شد.
در ساخت شیشه بالکن، متناسب با ارتفاع بالکن ازشیشه های ضد ضربه و نشکن 8 یا 10 میلیمتری استفاده می شود که می توانند به هر شکل هندسی از قبیل گرد، سهمی، زاویه دار یا هر شکل دیگری نصب شوند و شیشه های به کار رفته نیز تا 75 درصد عایق صوتی و تا 80 درصد عایق حرارتی هستند.
علاوه براین، کلیه یراق آلاتی که در ساخت بالکن شیشه ای ایرانی به کار می رود از جنس فلزی ضد زنگ یا پلاستیک غنی شده است. شیشه های این قبیل بالکن‌ها به دلیل متحرک بودن و جمع شدن به راحتی قابل شست‌وشو بوده و درنتیجه نیازی به این نیست که برای تمیز کردن یا شست‌وشوی این شیشه‌ها هزینه و انرژی زیادی صرف شود.

شیشه بالکن

مزیت استفاده از شیشه بالکن (بالکن شیشه ای)

متاسفانه وقتی به بالکن خانه ها نگاه می کنیم با تلنباری از اجسام به درد نخورکه به صورت نامرتب روی هم قرارگرفته‌اند روبه‌رو می شویم. این درحالی است که شما می‌توانید با تغییراتی کوچک در بالکن و استفاده از بالکن شیشه ای علاوه بر اینکه نمای زیبایی به نمای داخل و خارج خانه تان می دهید، مکانی دنج را برای رفع خستگی هایتان فراهم کنید. بالکن خانه تان را به محلی‌ ایده آل برای پرورش گل و گیاه نیز تبدیل کنید یا یک اتاق مطالعه کوچک یا حتی یک کافی شاپ خانگی داشته باشید.
این بالکن ها به خاطر نمای یکدست شیشه ای که دارند، به هیچ وجه مانع دید محيطي شما نمي شود و بالعکس شما را به دیدن مناظر زیبای اطرافتان هم دعوت می کنند. به واسطه بسته شدن فضا و چفت بودن درزهای شیشه های این بالکن ها، ورود پرندگان کوچک ،حشرات،گردوغبار و حتی نزولات جوی به درون خانه‌تان تقریبا غیر ممکن می شود. از طرف دیگر به علت متحرک بودن این شیشه ها این امکان برایتان فراهم می شود تا درفصل زیبای بهار بالکن تان را به یک سمت جمع کرده و از رایحه متبوع و دلپذیر گل های بهاری یا طعم لذت بخش گرمای تابستانی لذت ببرید.

جهت مشاوره فنی با تیم ماهان جام تماس حاصل فرمایید.