بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای با ایجاد کاربری های خاص و جالب خود دارای طراحی فوق العاده ای نیز هست.

از خصوصیات بارز این سیستم معماری بهره گیری شیشه سکوریت در ساخت آن است.  این نوع شیشه به دلیل دارا بودن  ویژگی ها و مزایاهای متعدد در کاربری ها و مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. برای نمونه می توان  به دوام بالا، زیبایی،عایق صدا و حرارت و انرژی  بودنش اشاره کرد.

حال با وجود این ها یک بالکن شیشه ای حتما می تواند فضای تراس،اداره،خانه و… شما را همانند  بهشت زیبا و دلنشین  کند.

شیشه سکوریت بنا به خصوصیات ذکر شده در موارد زیادی هم چون در ها ،پنجره ها،دیوارها،لوازم آشپزخانه،میزهای تلویزیون و… مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه سکوریت در بالکن شیشه ای

دلایل زیادی باعث به کارگیری سکوریت و در نهایت  افزایش جذابیت بالکن شیشه ای شده است.

شیشه موجب افزایش دید و نورگیری بهتر فضا  می شود. همین مزیت به خودی خود به اندازه کافی محیط را پر از انرژی و آرامش می کند.

به نظرتان حیف نیست از نوری که به رایگان در اختیارمان قرار داده شده و سر شار از انرژی مثبت است ، غافل شویم؟

شاید عده زیادی از شما علاقه مند استفاده از بالکن خانه تان باشید ولی ممکن است  عواملی از قبیل گرد و خاک و حشرات شما را پشمان کرده باشد. سکوریت به کار برده شده در ساخت بالکن شیشه ای با نصبی آسان  و مناسب به راحتی این معضلات را برای کاربران خود حل کرده است . پس دیگر نگران این مسئله نباشید و تصمیمتان را در رسیدن به آرزوهایتان عملی کنید.

از اصلی ترین علل  استفاده از شیشه سکوریت می توان به عایق بودن آن در برابر صداهای مزاحم اشاره کرد که واقعا در خانه هایی که در مجاورت خیابان های پر تردد قرار دارند  آزار دهند است.

با آغاز فصل سرما  و زمستان   گرم نگهداشتن خانه یکی از دغدغه های اصلی اکثریت ساکنین است. مشکلی که باید مورد بررسی قرار گرفته و حل شود.

برای همین عده ای  بالکن را از مهم ترین قسمت های هدررفت انرژی می پندارند ولی در تابستان نیز بالعکس این فکر می کنند. در واقع  مزیت و ایراد در کنار هم فضا را مفید و غیر مفید معرفی می کند.

بالکن شیشه ای

شاید با خود بگویید که خب چه کاری می توان برای چنین مکان هایی کرد؟

بله مسلما هر مسئله ای راه حلی دارد.  راه حل و پیشنهاد ما به شما نیز  خرید بالکن شیشه ای است . سیستمی که با کمک شیشه سکوریت عایق خوبی در برابر گرما،سرما و انرژی است .  عنصر ساختمانی که بنا به انتخاب شما در فصول  مختلف سال  می تواند  تماما باز و یا بسته باشد.

فرزندتان دلش بازی می خواهد  آن هم در بالکن؟

کودکتان خیلی کنجکاو است  و با هر صدایی که از بیرون می آید به سمت بالکن می رود و این موضوع شما را نگران کرده است؟

شما با کمک بالکن شیشه ای اقدام به محصور کردن فضای بالکن می کنید و علاوه بر آن سکوریت با مقاومت بالای خود ایمنی را بر آن مکان حکم فرما کرده و باعث ایجاد فضایی امن می شود.

از پارتیشن های شیشه ای در جنس آن ها از سکوریت است نیز غفلت نکنید چرا که فضا را گسترده تر و دلباز تر جلوه می  دهند.

یک بار و برای همیشه تصمیمی مطمئن گرفته و زندگی تان لذت ببرید و با مواردی کوچک خاطرتان را آزرده نکنید . هر مشکلی راه حل دارد و راهکار زیباسازی تراس شما نیز بالکن شیشه ای است.