بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای را بهتر بشناسید، آیا تابه‌حال دلتان خواسته است که در یک روز سرد برفی در بالکن خانه‌تان بنشینید و با یک فنجان چای داغ از تماشای بارش برف بدون این‌که سرما شما را برنجاند، بخواهید لذت ببرید؟

یا حتی گاهی در گرم‌ترین روزهای تابستان دلتان بخواهد کمی به بدنتان ویتامین D برسد و تمایل داشته باشید در بالکن خانه بنشینید ولی آلودگی شهری شما را منصرف کرده باشد؟

دیگر نگران این مسائل نباشید و برای رسیدن به خواسته‌های دلتان دست‌به‌کار شوید. با پیشرفت روزبه‌روز معماری می‌توان بالکن یا تراس خانه خود را به دنج‌ترین فضای ممکن تبدیل کرد و از شرایط نامساعد در امان ماند. آلودگی و شلوغی فضاهای شهری از مشکلات عمده‌ای است که افراد را از استفاده بالکن‌ها منع کرده است.

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه‌ای صنعتی نوین در معماری

بالکن شیشه‌ای صنعتی نوین در معماری

بالکن شیشه‌ای سیستمی نوین در دنیای معماری است که می‌تواند مزایای فوق‌العاده‌ای برای کاربرانش فراهم سازد. سروصدای ناشی از ترافیک خودروها، آلودگی هوا، سردی یا گرمی، حشرات مزاحم و شرایط جوی نامساعد همگی با به‌کارگیری بالکن شیشه‌ای از ایجاد ناآرامی برای شما بازخواهند ماند.

از مزایای منحصربه‌فرد بالکن شیشه‌ای می‌توان به عایق صدا، عایق حرارتی، مقاوم در برابر ضربه و شرایط جوی نامناسب و… اشاره کرد. جنس شیشه‌های به‌کاررفته در ساخت شیشه بالکن سکوریت نشکن است و می‌تواند ایمنی فضای نیمه‌باز مورداستفاده شما را افزایش دهد و شما را از نگرانی‌های زیادی دور کند. به شما بستگی دارد که بخواهید بالکن شیشه‌ای‌تان سرتاسری اجرا و کاملاً فضا را محصور نماید یا به‌صورت نیمه‌باز اجرا شود.

بااینکه بالکن شیشه‌ای فضای بالکن خانه یا مکان شما را محصور می‌کند ولی به‌هیچ‌عنوان مانع دید شما جهت تماشای مناظر روبه‌رو نمی‌شود و می‌توان لذت تماشا را با این فناوری به‌خوبی درک کرد. دیدن خزان برگ‌های درختان در پائیز، بارش برف در زمستان، تابش آفتاب تابستانی و سر سبزی و شکوفه‌های بهاری برای شما بسیار دل‌چسب و لذت‌بخش خواهد شد.

بالکن شیشه‌ای تاشو

گاهی اوقات برای همه افراد پیش‌آمده است که از جو و اتمسفر حاکم بر خانه‌شان خسته شده باشند و بخواهند با باز کردن پنجره‌ها تا حدودی هوای داخل را تعویض کنند. با سیستم تا شوی شیشه بالکنی این مزیت را نیز به دست آورید و در آب‌وهواهای مختلف از محیط بالکنتان استفاده بهینه کنید.