شیشه بالکن|بالکن شیشه ای| ماهان جامبالکن شیشه‌ای شیوه‌ای نوین در زیبا سازی نمای ساختمان-بالکن شیشه‌ای با کلی قابلیت‌های تاثیرگذار

بالکن شیشه ای شیوه‌ای نوین در زیبا سازی نما

بالکن شیشه ای شیوه‌ای نوین در زیبا سازی نما

شیشه بالکن

بالکن شیشه‌ای نوین

بالکن شیشه‌ ای شیوه‌ای نوین در زیبا سازی نمای ساختمان

بالکن شیشه ای قدمت بسیاری در معماری دارد به عنوان مثال در ایران ایوان رواج داشته و در کشورهای اروپایی مخصوصا ایتالیا و اسپانیا بالکن جزئی از معماری بوده و نقش موثری در نمای شهر سازی داشته است.

در واقع در گذشته شیشه بالکن‌ها بیشتر برای طبقه اشراف نشین قابل استفاده بود. اما امروزه این محصول جایگاه بی‌نظیری در زندگی شخصی و اجتماعی اکثر مردم بدست آورده است. اکنون بالکن شیشه‌ای را می توان یکی از سیستم‌های جذاب و به روز در دنیای معماری به شمار آورد به گونه‌ای که علاوه بر مدرنیته کردن فضای مورد نظر شما، مکانی با جاذبه خاص فراهم می‌کند.

طراحی  بالکن شیشه‌ای

طراحی درست بالکن شیشه‌ای می‌تواند فضایی با تمام امکانات و مملو از آرامش را برایتان فراهم کند. علاوه بر کاربردی بودنش تاثیر چشمگیری در نمای ساختمان دارد که بسیار زیبا و دیدنی خواهد بود. همچنین این محصول نظم و انسجام خاصی به نمای ساختمان داده و زیبایی شهری را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. از اینرو چون بالکن شهری هم در فضای داخلی و خارجی ساختمان و هم در زیبا سازی شهر موثر خواهد بود بنابراین طراحی آن باید به گونه‌ای باشد که با توجه به نماهای مجاور که بالکن ندارند هماهنگی جذابی ایجاد نماید.

چیدمان بالکن شیشه‌ای

بالکن شیشه‌ای در هر مکانی قابل استفاده است و محدودیتی نخواهد داشت و از نظر چیدمان داخلی و خارجی نیز کاربران، انتخاب‌های بسیاری در پیش رو دارند. این سیستم به روز را می توان در کوه جنگل فضای شهری و یا مکانی رو به دریا اجرا نمود. بستگی به خود فرد دارد که آیا هنوز به دنبال مصالح سنتی است و هنوز از گچ و آهن و آجر می‌خواهد حصاری برای خود بسازد؟ یا اینکه می‌خواهد زیبایی مکان خود را دو چندان کرده و از فضای کار و زندگی خود لذت ببرد؟

مطمئنأ همه در پی راه دوم هستند و می خواهند مصالح جدید و جذابی همچون بالکن شیشه‌ای را انتخاب نموده و بدون مانع دید از فضای اطراف خود لذت ببرند. می‌توانید فضای بالکن خود را به مکانی ورزشی، محیطی تفریحی برای بازی کودکان، کتابخانه، گلخانه، استراحت، دورهمی‌های عصرانه یا اینکه به یک کافی شاپ خانگی تبدیل نمایید. به همین دلیل ساختن فضایی دنج و جذاب برای رهایی از خستگی و استرس‌های روزانه خالی از لطف نیست و آرامش خاصی را ایجاد خواهد کرد. پس سعی کنیم همیشه خلاقانه عمل کنیم و در پی خلق زیبایی برای خود و اطرافیانمان باشیم.

شیشه بالکن

بالکن شیشه‌ای با کلی قابلیت‌های تاثیرگذار

بالکن شیشه‌ای با کلی قابلیت‌های تاثیرگذار

بالکن شیشه‌ای علاوه بر داشتن طراحی خاص و فراهم کردن محیطی زیبا از کاربری فراوانی نیز برخوردار است. متریال اصلی این محصول، شیشه سکوریت آن است که طی فرایند پیچیده ساخته شده است. این شیشه در دیدن مناظر روبرویتان بلامانع است و امکان استفاده از نور طبیعی را فراهم می‌کند. شیشه سکوریت بسیار مقاوم بوده و نشکن است. به همین دلیل  بالکن شیشه‌ای از مقاومت بالایی برخوردار بوده و فضایی ایمن و مطمئن را برای کاربران مهیا می‌سازد. همچنین می‌توانید در چهار فصل سال از مکانی که فراهم نموده است لذت ببرید. از اینرو این سیستم از محبوبیت خاصی نزد طرفدارن خود برخوردار است و به یکی از جذاب‌ترین فناوری در صنعت ساخت و ساز تبدیل شده است.