شیشه بالکن|بالکن شیشه ای| ماهان جامبالکن شیشه‌ای تاشو-کاربرد ها و مزایای بالکن شیشه‌ای-نحوه نصب بالکن‌های شیشه‌ای

بالکن شیشه‌ای تاشو

بالکن شیشه‌ای تاشو

بالکن شیشه‌ای تاشو

شهرهای بزرگ و پرجمعیت این روزها شاهد ساختمان‌های بلند و مرتفعی هستند که دسترسی به فضای بیرون و نمای شهر از مزیت‌های آن‌ها به‌حساب می‌آید. ساختمان‌هایی با طبقات زیاد که معمولاً دارای پنت هاوس بوده و نمای شهر را به‌خوبی نشان می‌دهند. برای دسترسی هر چه‌بهتر به نمای شهر بالکن شیشه‌ای طراحی و ساخته‌شده است. علاوه پنت هاوس ها برای دسترسی آسان به فضای بالکن در دیگر ساختمان‌ها نیز ساخت بالکن شیشه‌ای مطلوب است.

کاربرد ها و مزایای بالکن شیشه‌ای

همان‌طور که در بالا گفته شد بالکن شیشه‌ای این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به‌صورت ایمن و آسان به بالکن دسترسی داشته باشید و نما و ویو شهر را به‌خوبی مشاهده کنید. علاوه بر آن باعث دسترسی به نور خورشید و هوای آزاد در ساعات مختلف روز می‌شود.

شاید این پرسش برای شما پیش بیاید که بالکن شیشه‌ای چگونه نصب و ساخته می‌شود. معمولاً برای سهولت استفاده از آن، این بالکن‌ها را به‌صورت تا شو طراحی می‌کنند تا در فصولی مانند بهار و تابستان به‌آسانی شیشه‌ها کنار رفته و دسترسی به هوای تازه آسان باشد. همچنین این شیشه‌ها ضخیم و مستحکم علاوه بر اینکه مانع از ورود گردوغبار و حشرات به داخل خانه می‌شوند به‌نوعی عایق صدا بوده و در ساعات شلوغ خیابان‌ها و معابر به‌آسانی بسته می‌شوند. بالکن شیشه‌ای علاوه بر بالکن خانه‌ها در مکان‌هایی مانند سالن‌های آمفی‌تئاتر، استخر، ویترین فروشگاه‌ها، سالن ورزشی، مراکز خرید، گلخانه، تفکیک و پارتیشن‌بندی محیط اداری و منازل و … کاربرد دارد.

بالکن شیشه‌ای

بالکن شیشه‌ای تاشو

بالکن شیشه‌ای این امکان را به شما می‌دهد که اجازه تردد با خیال آسوده را به بچه‌ها داده همچنین می‌توانید بالکن خانه یا ویلای خود را تبدیل به یک گلخانه زیبا بکنید. همچنین در مراکز تجاری و اداری با ایجاد بالکن شیشه‌ای این امکان برای شما فراهم می‌شود که وسایل اضافی را در بالکن قرار داده و نهایت بهره‌وری را از فضای خود داشته باشید.

این بالکن‌ها دارای مزایای دیگری نیز می‌باشند ازجمله اینکه عایق مناسبی برای گرما، سرما و صدا هستند و با توجه به اینکه از پروفیل و شیشه‌های مقاوم ساخته‌شده‌اند به‌آسانی خراب و فرسوده نشده و طول عمر بالایی دارند.

نحوه نصب بالکن‌های شیشه‌ای

برای نصب بالکن‌های شیشه‌ای ابتدا بهتر است با کارشناسان مربوطه بالکن را مورد بازدید قرار دهید و پس از اندازه‌گیری، ابعاد مناسب بالکن شیشه ای تعیین گردد. این نوع بالکن‌ها به دو شکل فریم دار و بدون فریم طراحی و ساخته می‌شوند. فریم‌های بالکن از جنس آلومینیوم بوده و در برابر تغییرات جوی کاملاً مقاوم هستند. سپس با توجه به‌اندازه بالکن، شیشه‌ها برش زده‌شده و آماده نصب می‌شوند.

برای نصب بالکن معمولاً فریم‌ها به‌صورت روکار در محل نصب‌شده و حداقل تخریب در نما ایجاد می‌گردد. سپس شیشه‌های بالکن بر روی فریم نصب‌شده و نحوه کار با آن آموزش داده می‌شود.

بالکن شیشه‌ای تاشو این امکان را به شما می‌دهد که در ساعات مختلف روز به‌آسانی شیشه‌ها در یک‌جهت حرکت داده و جمع کنید. شیشه‌های به‌کاررفته در این بالکن‌ها از نوع سکوریت یا شیشه نشکن هستند که دارای ضخامت مناسبی بوده و به‌آسانی نمی‌شکنند. این شیشه‌ها قابل شستشو بوده و شما می‌توانید به‌راحتی آلودگی‌ها و گردوغبار را از روی شیشه‌ها پاک‌کنید.